kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa kurtlarkoyu.com
Kurtlar Köyü Forum Platformu

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

EL CEZIRE KIM?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa -> Köyden Haberler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
begci

MesajTarih: Cmt Arl 02, 2006 6:14 am    Mesaj konusu: EL CEZIRE KIM? Alıntıyla Cevap Gönder

EL CEZIRE KIM YAHU--

SIMDI SEZER KESMEN MI? YOKSA BIR BASKASI MI?

AYIKLA PRINCIN TASINI

SEZER

by_delipedro EL CEZİREnin biride sensin sen bana ne hakla suç atarsın.elalem kendi yaptığını baskasının üzerine atarmıs teyzeoğlunu ele vermek bu kadar zorsa senin yerine ben söyleyeyim el cezire RECEP,HASAN VEbirkaç yandaş el cezirenin RECEPgil olduğunu herkes biliyor İ
ACIPAYAM
01-12-2006 18:31:34

1032 arif aslan
slm herkese sezeri kimse bişey yapamaz yapacakj olan beni karşısında bulur kimseden korkum yok el cezire benim kim ne yapacaksa gelsin yapsın istediğim şeyi yazarım kimse karışamaz kimseden korkum yok sezeri bişey yapan olursa beni karşısında bulur herkese slm
denizli 30-11-2006 17:05:55

020 by_delipedro

olum elcezire kısacası sezer senn olduğunu herkes biliyo koçum bana napcamı söleme ok kendine dikkat et

vietnam
29-11-2006 18:29:50

1022 el cezire
ne sezeri yaaaa. onuda nerden çıkardınız. o ilk zamanlardı herhalde. biz devraldık şimdi. sayın bekçi niye burda tartışmayalım ki. ne er meydanı. er meydanında erkeler olur. biz erkek olmadığımıza göre demekki forumda tartışmayacağız. üstelik kime ZARARIMIZ OLDU. ZORLA BULAŞIYORSUNUZ SONRADA ZEYTİN YAĞI GİBİ ÇIKMAYIN ÜSTE

30-11-2006 00:29:55
sütcü

MesajTarih: Pzr Arl 03, 2006 1:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kesin sezer bence..

tiki cikmiyor garibimin Laughing
Death Kiss

MesajTarih: Cum Arl 15, 2006 7:52 pm    Mesaj konusu: Death Kiss Alıntıyla Cevap Gönder

Len Siz ne tartısıonus insan mısınıs cezire sana sözüm death.kiss.-_-@hotmail.com ekle cezirede kim oldunu tanılyalım adam gibi cık pasa pasa hesaplasalım nedir lan bu köyün senden cektigi kendine güveniosan ekle
Death Kiss

MesajTarih: Cum Arl 15, 2006 7:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sözüm sadece cezireye deil hesaplasmak isteyen herkese Twisted Evil
begci

MesajTarih: Çrş Arl 20, 2006 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Death Kiss yazmış:
sözüm sadece cezireye deil hesaplasmak isteyen herkese Twisted Evil

Smile
Death Kiss

MesajTarih: Cmt Arl 23, 2006 10:44 am    Mesaj konusu: Death Kiss Alıntıyla Cevap Gönder

Ekleyin artıkda hesaplasalım ceziere alooooooooooooo hadi noldu o cok öten horoz kafanımı kestiler Twisted Evil
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa -> Köyden Haberler Tüm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız