kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa kurtlarkoyu.com
Kurtlar Köyü Forum Platformu

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ne olmus bu siteye diyenlere bak hele:)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa -> SİTE HAKKINDA GÖRÜŞ- İSTEK VE ÖNERİLER
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
begci

MesajTarih: Cum Arl 29, 2006 11:30 am    Mesaj konusu: ne olmus bu siteye diyenlere bak hele:) Alıntıyla Cevap Gönder

146 seydanur
ya bi sitenize urayayim dedim ekleyen ekleyene kardesim bu ne ya burasi cop catanlik yerimi?? anlamadim valaha neyse....hadi kib aeo
isparta 28-12-2006 23:47:05

1145 barıs aslan
ben bu sitenin adam gibi oldugunu sanıyordum lütfen siteyi düzgün kullanalım yetkililere sesleniyorum düzeltin
gizli 28-12-2006 19:07:28

1144 bir dost
yakuptan bir istegim var herkesin alehine hersey yazıyorlar bunları yayınlama rica etsek bu site adam gibi olmaktan cıkmıs bu siteyi düzeltmek mümkün olmalı adam gibi ismi olmayanı yayınlama
gizli 28-12-2006 19:04:07

ismi olmiyani yayinlama derken kendin niye farkli isimle yaziyorsun?

Sitede daha aktif olmak istiyorsaniz siteye üye olup daha genis imkanlardan yararlanabilrisiniz.

siteye birsey oldugu yok. gönlünüz rahat olsun

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    kurtlarkoyu.com Forum Ana Sayfa -> SİTE HAKKINDA GÖRÜŞ- İSTEK VE ÖNERİLER Tüm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız